AKTUALNOŚCI

Akredytacje dla widzów są już dostępne!

Festiwalowa publiczność już od 17 sierpnia może zaopatrzyć się w akredytacje na Festiwal, które umożliwiają zobaczenie kilkudziesięciu tytułów oraz udział w spotkaniach i wydarzeniach towarzyszących. Akredytacje dla widzów dostępne są za pomocą serwisu filmowa.net, a ich odbiór możliwy będzie w październiku w centrum festiwalowym w kinie. Cena akredytacji dla widzów to 120 zł (normalna)  i 80 zł (ulgowa – dla seniorów, uczniów i studentów).

Bilety na seanse offline będą do zakupu w kasach festiwalowych kin lub poprzez serwis filmowa.net już w połowie września. Pojedynczy bilet normalny kosztować będzie 15 zł, ulgowy zaś 12 zł. Bilety na seanse online dostępne będą w cenie 15 zł.

Pełny program festiwalu wraz z harmonogramem projekcji dostępny będzie od 15 września.

Festiwal Transatlantyk to tradycyjnie także bogaty program bezpłatnych wydarzeń towarzyszących, w których udział wziąć może każdy, kto tylko ma ochotę. Szczegółowy plan tegorocznych wydarzeń towarzyszących znany będzie we wrześniu.

Ta strona używa plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich zapisywanie.