Header

Thumb_wide_sygnet_kolor_rgb

Kontakt

Fundacja Transatlantyk Festival
Plac Wolności 5
91-415 Łódź

tel. +48 42 207 12 93

office@transatlantyk.org
press@transatlantyk.org  


Konto - konkursy kompozytorskie:
PL 15 1090 2705 0000 0001 3270 4699
SWIFT: WBKPPLPP


USA: Ray Costa
Costa Communications, Inc.
8265 W. Sunset Blvd.  Ste. 101
Los Angeles, CA  90046
Ph. (323) 650-3588
Fx. (323) 654-5207
rcosta@costacomm.com


TRANSATLANTYK FESTIVAL -  ZESPÓŁ

Jan A.P. Kaczmarek – Dyrektor i Twórca Festiwalu

dr Michał Weres - Asystent Jana A.P. Kaczmarka
michal@transatlantyk.org

Joanna Łapińska - Dyrektor Programowa
joanna@transatlantyk.org

Konrad Sobczak – p.o. Managera Festiwalu 
konrad@transatlantyk.org


KOMUNIKACJA
Jacek Sobczyński – Koordynator PR
jacek@transatlantyk.org

Daria Głowacka – Koordynator PR
daria@transatlantyk.org


FILM
Bartek Pulcyn – Programmer
bartek@transatlantyk.org

Ola Salwa – Programmer, Branża
ola@transatlantyk.org


EDUKACJA&INSPIRACJE
Maurycy Chełmiński – Manager Działu Edukacja&Inspiracje
maurycy@transatlantyk.org


GOŚCIE
Karolina Kulig - Manager Działu Gości
karolina@transatlantyk.org

Martyna Siudmak - Koordynator Działu Gości
guests@transatlantyk.org

Filip Bauc - Koordynator Logistyki Gości
filip@transatlantyk.org 


SPONSORING
Dominika Lagner-Gniłka – Koordynator Sponsoringu
dominika@transatlantyk.org 


PRODUKCJA
Jakub Kopania, Mateusz Seweryński – koordynatorzy wydarzeń
produkcja@transatlantyk.org

Emilia Szymańska – Brand Manager Kina Kulinarnego, Koordynator Kina Kulinarnego
kulinarne@transatlantyk.org

Marek Dudzik - Producent kina, koordynator logistyki kopii filmowych i tłumaczeń list dialogowych
logistyka@transatlantyk.org 

Aleksandra Twardowska - Designer Festiwalu


WOLONTARIAT & PROGRAM STAŻOWY
Patrycja Chuszcz – Koordynator wolontariatu i programu stażowego
wolontariat@transatlantyk.org

Serwis transatlantyk.org używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. ZAMKNIJ