Header

Thumb_wide_sygnet_kolor_rgb

Kontakt

Fundacja Transatlantyk Festival
Plac Wolności 5
91-415 Łódź

tel. +48 42 207 12 93

office@transatlantyk.org
press@transatlantyk.org  


Konto - konkursy kompozytorskie:
PL 15 1090 2705 0000 0001 3270 4699
SWIFT: WBKPPLPP


USA: Ray Costa
Costa Communications, Inc.
8265 W. Sunset Blvd.  Ste. 101
Los Angeles, CA  90046
Ph. (323) 650-3588
Fx. (323) 654-5207
rcosta@costacomm.com


TRANSATLANTYK FESTIVAL -  ZESPÓŁ

Jan A.P. Kaczmarek – Dyrektor i Twórca Festiwalu

dr Michał Weres - Asystent Jana A.P. Kaczmarka
michal@transatlantyk.org

Joanna Łapińska - Dyrektor Programowa
joanna@transatlantyk.org

Martyna Jeziorecka – Dyrektor Zarządzająca
martyna@transatlantyk.org

Karolina Kulig - Asystent Dyrektor Zarządzającej
karolina@transatlantyk.org


FILM

Bartek Pulcyn – Programmer
bartek@transatlantyk.org


EDUKACJA&INSPIRACJE

Jakub Dobkiewicz – Manager Działu Edukacja&Inspiracje
jakub@transatlantyk.org


GOŚCIE

guests@transatlantyk.org


KOMUNIKACJA

Jacek Sobczyński – Koordynator PR
jacek@transatlantyk.org

Daria Głowacka – Koordynator PR
daria@transatlantyk.org


PRODUKCJA&FINANSE

Konrad Jakub Sobczak – Koordynator Finansowy, Manager Produkcji
konrad@transatlantyk.org

Aleksandra Twardowska – Designer Festiwalu


WOLONTARIAT

Anna-Maria Peczyńska – Koordynator Wolontariatu, Koordynator Wydarzeń
wolontariat@transatlantyk.org
annamaria@transatlantyk.org

Serwis transatlantyk.org używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. ZAMKNIJ